Psí masáže

Dogfitness

 "Dogfitness je soubor systematicky uspořádaných balančních a protahovacích cviků, který je pod odborným dohledem nejlepším nástrojem pro fyzickou přípravu psa."S hrdostí Vám oznamujeme, že již od 1. 3. 2015 je pro Vás otevřeno první fitness pro psy v Českých Budějovicích.

Naše psí fitness je vhodné jak pro psy, kteří potřebují vylepšit 
svou kondici, tak pro psy již sportující. Dále naše fitness nabízí pooperační a poúrazovou rekonvalescenci, individuální poradenství, rehabilitace a komplexní péči o pohybový aparát. 

Fitness je vybaveno různými druhy povrchů, nestabilních ploch, balančních pomůcek, míčů, kavalet a také běžeckým pásem! 

Psí fitness pro Vás bude otevřeno vždy ve čtvrtek po celý den. Je jen na Vás, jaký čas si zvolíte a předem zarezervujete.

Na lekcích posilování se Vám bude aktivně věnovat zkušená trenérka psů Tereza Hladká (majitelka Jihočeské psí akademie) a doporučená terapeutka a fyzioterapeutka zvířat Bc. Kristýna Zachová DoTh. (majitelka studia Psí masáže).

Co nabízíme:

  • pooperační a poúrazovou rekonvalescenci
  • posilování a balanční cvičení
  • propriocepci a kompletní fyzickou přípravu psího sportovce
  • semináře a přednášky na téma dogfitness
  • poradenství a individuální přístup ke psím klientům
  • odborný dohled zvířecí fyzioterpeutky a doporučené terapeutky Dornovy metody
  • pozitivní přístup ve výcviku psů

Reportáž pro Jihočeskou televizi- Dogfitness

Dne 6.9.2016 bylo naše Psí fitness pozváno do pořadu Jihočeské televize Čtyři tlapky. Natáčení bylo velmi příjemné a naše modelky- Pralinka a Zoe krásně spolupracovaly =)

Pokud přemýšlíte zda dogfitness je to pravé pro Vás a Vašeho pejska, či nevíte, jak to v takovém psím fitku chodí, je reportáž přímo pro Vás =)

Začátek reportáže od 13té minuty. 
Hezké sledování.... ;)

Reportáž pro Jihočeskou televizi