Psí fitness

Ostatní > Spolupracujeme

Jihočeská psí akademie

Hledáte profesionální a individuální přístup k Vám a Vašemu pejskovi? Tréninky různého odvětví a sportů? Zajímavé semináře a přednášky?

To vše najdete na jednom místě!

Jihočeská psí akademie je unikátní cvičiště pro pejsky všech velikostí, barev i stáří. Velmi individuální přístup, schopní trenéři a cvičení metodou pozitivního posilování je skvělá kombinace, jak se svým psem dosáhnout snadno cíle a utužit tak vzájemné vztahy.

Psí masáže mohou tuto psí akademii doporučit z vlastní zkušenosti a dají za ní i ruku do ohně =)

Více na: http://www.jcpa.cz/

Prameny života - RNDr. Mirka Sýkorová

Jste příznivcem celostního přístupu k Vašemu tělu? Fascinuje Vás kouzlo a um Dornovy metody nejen u zvířat? Chcete lépe poznat samy sebe?

Pak věřte, že v péči úžasné Mirky poznáte, co vše je na tomto světě možné a stane se jiným, lepším člověkem. Kraniosakrální terapie, Dornova metoda Plus a archetypální homeopatie, to jsou metody, které Vás posunou v životě o stupínek výš. 

www.prameny-zivota.cz

Dog’s Service JC

Rodinný  psí hotel nacházející se nedaleko Českých Budějovic, v malebné vesničce Jílovice, nabízí hlídání domácích mazlíčků (převážně pejsků a kočiček)v přátelském domácím prostředí.

Žádné klece ani kotce, jen drbání, škrábání, mazlení, procházky, koupání a spaní na sedačce, či v posteli, to je Dog´s Service JC- Vaše nejlepší volba, kam svěřit svého mazlíčka na hlídání!

Vstřícný přístup ke všem pejskům, láska a péče je hlavním důvodem proč tento psí hotel stojí za doporučení!

O domácí zázemí se stará Lucinka - psí máma, Robík - psí táta, Martin- psí strejda, Kačka - psí teta, bíglice Luckynka - dcera a bígl Damonek - syn.

Pobyt pro vašeho domácího mazlíčka můžete rezervovat již nyní na:

Tel. 774 817 838, či na e-mailu: dogsservicecb@seznam.cz

Těší se na Vás.....Team Dog´s Service JC

Více zde: http://www.dogsservicejc.cz/